KONAKLAMA

LİSSİYA'da Birbirinden bağımsız konumlarda birbirlerini görmeyecek şekilde tasarlanan evleri ile sizi her anlamıyla önemseyen Lissiya’da yaşam her anlamıyla size özel…

Vadinin içine gömülü, doğanın bir uzantısı olarak tasarlanmış  evlerinin tamamı deniz manzaralı olan Lissiya, misafirlerini doğayla birlikte eşsiz bir kalite ve konforla buluşturuyor. Toplamda 2 suit ve 6 double odasıyla hizmet veren Lissiya, suitlerindeki şömine, çift klima ve jakuzi ile her mevsim en iyi hizmeti sağlarken bütün odalarda bulunan balkonlarla size sonsuz mavinin ve gece yıldızlarla kaplı gökyüzünün eşsiz seyrini sunuyor. 

 

STANDART ODA

STANDART ODA

Toplam 6 adet olan, 30 m2 büyüklüğündeki odalarımızda oturma alanı ve yatak odası bir arada yer alıyor. İnce detaylarla döşenmiş mermer banyoda duşa kabin bulunmakta.

Detay için
SUIT ODA

SUIT ODA

Suit Odalarımız 2 adet olup, Birbirinden bağımsız, evler birbirini görmeyecek şekilde, doğa ile bütünlüğün bozulmadığı ahşabın ön planda yer aldığı modern çizgilerle tasarlanmışlardı...

Detay için
DELUXE SUIT ODA

DELUXE SUIT ODA

Özellike Balayı çiftlerimizin tercih ettiği, özel tasarlanmış Deluxe Suit Oda deniz manzaralı, doğanın kucağında kalite ile konforun buluşması. Deluxe Suit Odalarımız yaklaşık 70 m2 olup, bir yatak odası ve salondan oluşmaktadır.

Detay için