top of page

RAHATLAMA

Hayatın koşturmacasından ve zihinsel yorgunluklardan kurtulmak isteyenleri en profesyonel şekilde ağırlayan Lissiya, adeta kendinizi yeniden keşfetmeniz ve kendinizle buluşmanız için yeni bir adres…

 

Dünyanın birçok ülkesinden özel olarak getirtilen nefes, yoga ve masaj uzmanları tarafından verilen bedensel ve zihinsel rahatlama ile arınma seansları, Lissiya’da deneyimleyebileceğiniz ayrıcalıklı bir hizmet. Eşsiz doğanın içerisinde benzersiz bir manzaranın hakim olduğu Lissiya’da sabah ve akşam yoga seanslarından bioenerji masajlarına, çeşitli meditasyon tekniklerinden nefes seanslarına kadar size özel hazırlanacak programlarda tatilin ve huzurun gerçek keyfini keşfedeceksiniz.  

 

Size kalan sadece ihtiyacınız olan dinginliğe ulaşmak için ruhunuzun şımartılmasına izin vermek...

HAVUZ

Gün boyunca vazgeçilmez adresiniz olacak olan havuzumuz, gündüz hertürlü aktivitenize, akşamda yerini hoş ve neşeli sohbetlere bırakacağı, en özel mekanlarınızdan olacaktır.

MASAJ

Klasik masaj programlarının kişisel sentez ile farklı sunumlarını ve uzman kadrosunu bir araya getiren Liissiya Hotel’de sizi saran melodiler ile bedeninizdeki çözülme hissini yaşayacaksınız.

JAKUZİ

Renk ahengi içinde size özel jakuzinizde . Zihin, beden ve ruh temizliğine bir arada ulaşabilirsiniz. Bedeniniz, sakinleşen zihninizin ardında kalıp,dinginliğe ulaşacak.

SPOR SALONU

SPOR.JPG

Tatilde formda kalmaya devam edin eşsiz manzara eşliğinde spor yapma imkanı.

bottom of page