İçeriğe geç
Edit Content
Lissiya Fethiye - Faralya Balayı Oteli

RAHATLAMA

Lissiya: Huzur ve Mutluluğunuz İçin Bir Sığınak

Günlük hayatın karmaşasından kaçıp huzuru Lissiya’da bulun. Sığınak noktamız, rahatlama ve iç huzur arayanlar için mükemmel bir kaçış noktasıdır.Gün boyunca soluk kesen manzaralar sunan sonsuzluk havuzumuza kendinizi bırakın.Lüks jakuzimizde rahatlayın ve zihin, beden ve ruhunuzun uyum içinde olmasını sağlayın. Stresten uzaklaşın ve sessizlik ve huzur dolu bir ortamda kendinizi bulun.

Deneyimli masaj terapistlerimiz, klasik teknikleri benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla sunarlar. Rahatlatıcı melodiler eşliğinde bedeniniz gevşerken, ruhunuz uçuşa geçecek.

Lissiya, kendinizi keşfetmeniz ve huzuru yaşamanız için sizi davet ediyor. Sıcak ve huzurlu sığınak noktamızda huzur bulun, hayatın baskıları geride kalsın, zihninizi canlandırın ve ruhunuzu besleyin.

Havuz

Gün boyunca vazgeçilmez adresiniz olacak olan havuzumuz, gündüz her türlü aktivitenize, akşamda yerini hoş ve neşeli sohbetlere bırakacağı, en özel mekanlarınızdan olacaktır. Bu muhteşem deneyimle birlikte, zamanın durduğunu hissedecek ve her anın tadını çıkaracaksınız

Havuz

Jakuzi

Jakuzi

Renk ahengi içinde size özel jakuzinizde . Zihin, beden ve ruh temizliğine bir arada ulaşabilirsiniz. Bedeniniz, sakinleşen zihninizin ardında kalıp,dinginliğe ulaşacak.

Masaj

Klasik masaj programlarının kişisel sentez ile farklı sunumlarını ve uzman kadrosunu bir araya getiren Liissiya Hotel’de sizi saran melodiler ile bedeninizdeki çözülme hissini yaşayacaksınız.

Masaj