top of page

RESTORANT - BAR

Mükemmel bir sofranın yaşatacağı eşsiz hazzı, güneşli bir günün ilk saatlerinde benzersiz bir deniz manzarasında veya yıldızlarla dolu rüya gibi bir akşamda tecrübe etmek isteyenlere özel bir davet...

 

Kendine özgü mimarisinde, daima damak zevkinize ve doğal lezizliğe hitap etme hedefiyle çalışan Lissiya mutfağı "Türk mutfağı" olarak bildiğimiz Osmanlı, Rum ve Ermeni yemeklerinden oluşmaktadır. Özel aşçılar tarafından yönetilen mutfak, isteğe bağlı olarak çeşitli İtalyan usulü makarnalar ve risotto gibi farklı tatları da misafirlerine sunmaktadır. Saflığın ve doğanın tamamen hakim olduğu Lissiya’nın en önemli özelliğiyse damak zevkinize sunulan yemeklerde kullanılan malzemelerin hepsini kendi bahçesinde yetiştirmesidir. Ayrıca kişinin tercihlerine ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik rezervasyon esnasında alınan bilgilere göre özel diyetler ve alternatifler sunulmaktadır.

LİSSİYA REST

"Lissiya Hotel’in denize manzarası ve yıldızlar eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin tadını çıkarın" eşsiz manzara işatıhınızı kabartacak... Otelimizin tecrübeli, profosyenel ekibi ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

LİSSİYA BAR

Havuz başında hizmet veren barımız, her yeni günde ilkleri ve yenilikleriyle tüm güzellikleri hizmetinize sunmaya devam etmekten mutluluk duyacaktır.Güneşlenirken , dinlenirken yada eğlenirken bırakın çeşitli içecek ve yiyeceklerimizle en mutlu gününüzü yaşatalım.

KAHVALTI

Güneşli bir günün ilk saatlerinde benzersiz bir doğa ve deniz manzarasında mis kokular ve kuş cıvıltıları eşliğinde muhteşem bir manzaraya karşı, mis kokular ve kuş cıvıltıları eşliğinde, güne zengin bir kahvaltıyla başlamaya ne dersiniz?

ÖZEL ALAN

Özel günlerinizi ( evlilik teklifi. doğum günü , yıldönümü ) sadece size özel hazırlanan konseptimizle taçlandırarak sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı arzuluyoruz.

bottom of page