İçeriğe geç
Telefon: +90 533 372 83 83

Restorant & Bar

Kendine özgü mimarisinde, daima damak zevkinize ve doğal lezizliğe hitap etme hedefiyle çalışan Lissiya mutfağı “Türk mutfağı” olarak bildiğimiz Osmanlı, Rum ve Ermeni yemeklerinden oluşmaktadır.
Özel aşçılar tarafından yönetilen mutfak, isteğe bağlı olarak çeşitli İtalyan usulü makarnalar ve risotto gibi farklı tatları da misafirlerine sunmaktadır.
Saflığın ve doğanın tamamen hakim olduğu Lissiya’nın en önemli özelliğiyse damak zevkinize sunulan yemeklerde kullanılan malzemelerin hepsini kendi bahçesinde yetiştirmesidir.
Ayrıca kişinin tercihlerine ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik rezervasyon esnasında alınan bilgilere göre özel diyetler ve alternatifler sunulmaktadır.

Lissiya Restorant

“Lissiya Hotel’in denize manzarası ve yıldızlar eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin tadını çıkarın” eşsiz manzara işatıhınızı kabartacak…

Otelimizin tecrübeli, profosyenel ekibi ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Lissiya Bar

Havuz başında hizmet veren barımız, her yeni günde ilkleri ve yenilikleriyle tüm güzellikleri hizmetinize sunmaya devam etmekten mutluluk duyacaktır.

Güneşlenirken , dinlenirken yada eğlenirken bırakın çeşitli içecek ve yiyeceklerimizle en mutlu gününüzü yaşatalım.

Kahvaltı

Güneşli bir günün ilk saatlerinde benzersiz bir doğa ve deniz manzarasında mis kokular ve kuş cıvıltıları eşliğinde muhteşem bir manzaraya karşı, mis kokular ve kuş cıvıltıları eşliğinde, güne zengin bir kahvaltıyla başlamaya ne dersiniz?